1 жовтня — Міжнародний день людини похилого віку

PA033051День людини похилого віку прийнято відзначати повсюдно в перший день другого осіннього місяця — 1 жовтня: це торжество має міжнародний статус. До речі, дата обрана не випадково: існує думка, що старість — це золотий час, осінь, як відомо, теж називають золотою порою, тому і було вирішено виділити старшому поколінню спеціальний день в самий розпал осіннього сезону.
Головною метою цього дня є звернути увагу всього суспільства на проблеми і труднощі, з якими стикаються люди похилого PA033058віку. У цей день прийнято вшановувати людей старшого покоління, відвідуючи їх вдома, а також організують для них всілякі зустрічі, фестивалі, концерти.
Відзначили цей день і в Кремінській районній організації Товариства Червоного Хреста України. У клубі м. Кремінна, за підтримки місцевих підприємців,  було організовано та проведено благодійний обід для одиноких літніх жителів. Були запрошені 23 людини, в тому числі і підопічні проекту «Патронажна служба ТЧХУ».
PA033081 PA033093Перед присутніми виступили артисти клубу, бабусі з задоволенням співали пісні під баян, танцювали, брали участь в конкурсах. По закінченню свята були вручені невеликі подарунки.

PA033054 PA033068

 

Поделиться в соц. сетях

0
Запись опубликована в рубрике Без рубрики. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>