Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Марківському районі

IMG_20180919_121137Головна мета роботи з дітьми – це навчання їх нормативам порядних стосунків між людьми. Завдання ж працівників Товариства Червоного Хреста та  Державної служби України з надзвичайних ситуацій полягає в тому, щоб у юного покоління поряд з поняттям добра й естетики накопичувалися знання з основ безпеки життєдіяльності, з’явилися навики поводження в різних надзвичайних ситуаціях, та надання першої долікарської допомоги.
2Саме з такою метою 19 вересня 2018 року працівниками Марківського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області спільно з районного організацією Товариства Червоного Хреста в Марківській гімназії було проведено Всеукраїнську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти», в якій взяли участь близько 600 чоловік. Під час проведення даної акції роз’яснювались заходи щодо запобігання будь – яких надзвичайних ситуацій з метою навчання дітей діям у випадку їх виникнення. Розповідалося про те, як правильно та безпечно поводитися на водних об’єктах та в лісових масивах, а також у випадку знаходження вибухонебезпечних предметів. Діти мали змогу ознайомитися з особливостями роботи аварійна – рятувальної служби, пожежною та рятувальною технікою.
IMG_20180919_122016Працівники Товариства Червоного Хреста розповіли дітям про правила надання першої медичної допомоги постраждалим під час отруєння чадним газом, при утопленні, опіках, відкритих ранах та переломах. Діти мали змогу потренуватися в наданні першої допомоги при сонячному та тепловому ударі.  На манекені відпрацювали правильність виконання штучного дихання та непрямого масажу серця.
У маленьких відпочиваючих виникало безліч запитань, на які медичні сестри та вогнеборці давали вичерпні відповіді. Щоби закріпити розказане, учасникам акції були роздані брошури та буклети.
Всеукраїнська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» позаду, але ми сподіваємося, що всі заходи, які відбулися під час її проведення та правила безпечного поводження у різних ситуаціях були не лише цікавими, а й залишили в свідомості дітей.

Тетя на  Золотоверх — голова Марківської РО ТЧХУ Луганської області    

Поделиться в соц. сетях

0
Запись опубликована в рубрике Без рубрики. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>