Семінар «Тренінг по програмі надання грошової допомоги» у місті Сєвєродонецьку

SAM_160928 серпня 2018 року у м. Сєвєродонецьку відбувся семінар «Тренінг по програмі надання грошової допомоги домогосподарствам».
Програма імплементується за фінансової підтримки Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в місті Сєвєродонецьку, Білокуракинському та Старобільському районах Луганської області.
В семінарі прийняла участь регіональна команда проекту Луганської ОО ТЧХУ та волонтери Червоного Хреста. SAM_1612SAM_1607Фасилітаторами семінару були Суміко Мей – делегат МФ ЧХ/ЧП, Коштура Іван Дмитрович – координатор проекту, а також Десятник Валентин Володимирович – головний фахівець НК ТЧХУ.
В ході семінару учасників було ознайомлено з програмою, її умовами та механізмом, плануванням дистрибуції і координації, відбором одержувачів грошової допомоги, складанням бізнес плану, роботою зі звітністю і даними, моніторинговими візитами тощо.
«Важливим фактором успішної реалізації програми є інформаційна його підтримка»,- про що в своїй презентації наголосив Іван Коштура. Також Іван Коштура проінформував учасників семінару щодо найкращих практик програм за 2017-2018 р.р.
Учасники тренінгу задавали безліч різноманітних питань, особливо це стосувалось відбору бенефіціарів, критеріїв їх вразливості, тієї документації, яку вони повинні надати, а також особливості складання бізнес плану.
Дуже важливим є те, що учасники тренінгу отримали кваліфіковані відповіді на свої запитання, що допоможе їм у подальшій роботі щодо реалізації цієї програми.
SAM_1625Після закінчення заходу відбулась зустріч представників субделегації МКЧХ у м. Сєвєродонецьку на чолі з її головою Себастьяном Фюстьє, представниками МФ ЧХ/ЧП, НК ТЧХУ та головою Луганської ОО ТЧХУ Кудаєвою О.Т., а також регіональними менеджерами проекту «Підтримка домогосподарств в Луганській області».
Іван Коштура проінформував учасників зустрічі про мету програми, цільові групи та категорії отримувачів допомоги, а також локації в яких вона буде реалізовуватися.

Лідія Загребіна, заступник голови Луганської ОО ТЧХУ.

Поделиться в соц. сетях

0
Запись опубликована в рубрике Без рубрики. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>