ЗВЕРНЕННЯ Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

    ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ!

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, яка склалася в      м.Авдіївка Донецької області, місцеві мешканці залишилися без гарячої їжі, опалення, електро- та водопостачання. Така ситуація може призвести до гуманітарної катастрофи в місті зважаючи також на посилення морозів у східній частині України.

Обласна організація звертається до колективів державних підприємств, організацій, установ, акціонерних товариств,  банківських та комерційних структур, промислових організацій, приватних підприємців, населення, волонтерів з числа молоді, до широкого кола громадськості та всіх небайдужих людей надати допомогу постраждалим жителям Авдіївки.

Ми з вдячністю приймемо від Вас кошти, продукти харчування, одяг, взуття, медичні препарати, засоби гігієни, постільну білизну, ковдри, обігрівачі, миючі засоби тощо.

Ми повинні об’єднати свої зусилля для підтримки людей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, повернути їм бажання жити та надію на краще. Сподіваємось, що наше звернення знайде свій відгук у Ваших серцях та душах.

Ваша увага та чуйність, яку Ви надаcте повернеться до Вас сторицею.

Наші реквізити:

Луганська обласна організація Товариства Червоного Хреста України

93400 м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний,17,

р/р 26006000107614 в ПАТ «Укрсоцбанк»,

МФО 300023, код ЄДРПОУ 02940121,

Тел. для довідок: 050-267-43-57  e-mail: krestlug@mail.ru

Голова Луганської ОО ТЧХУ                      Ольга Кудаєва

 

Поделиться в соц. сетях

0
Запись опубликована в рубрике Без рубрики. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>