Розшукуйте рідних, близьких…

image001image002 (1)

Розшукуйте рідних, близьких…

www.redcross.org.ua

СЛУЖБА РОЗШУКУ ПОВІДОМЛЯЄ

image00331.01.2017 пройшла робоча зустріч з програми «Відновлення родинних зв’язків» (ВРЗ) за участю делегата Міжнародного Комітету Червоного Хреста Марини Хаугдал, Завідуючої відділом розшуку Товариства Червоного Хреста України Ірини Царюк, працівників департаменту захисту МКЧХ та співробітників Служби розшуку ТЧХУ. Під час зустрічі було підсумовано роботу з відновлення родинних зв’язків у 2016 р. та обговорено організаційні питання щодо планування роботи у 2017 р.
Цього року Служба розшуку ТЧХУ відзначає 25 років своєї діяльності. Було зазначено, що діяльність ТЧХУ з відновлення та підтримки родинних зв’язків повинна постійно висвітлюватися в медійному просторі  – адже  члени родин, які потребують нашої допомоги, мають знати про наші можливості.
На зустрічі було також наголошено на необхідності подальшого зміцнення потенціалу Товариства по ВРЗ-діяльності на місцевому рівні: як завдяки роботі 180 представників районних та міських червонохресних організацій, які пройшли навчання на тренінгах з ВРЗ у 2016 р., організованих Службою розшуку та МКЧХ, так і шляхом залучення та навчання інших співробітників ТЧХУ та волонтерів.  Особливу увагу було приділено питанням налагодження співпраці з волонтерами, які є важливим резервом в розвитку нашої організації.

                  #службарозшуку

Поделиться в соц. сетях

0
Запись опубликована в рубрике Без рубрики. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>